Fotografování pro Airbnb a Booking.com

Zajišťuji fotografování interiérů a exteriérů hotelů, penzionů a apartmánů jak pro vlastní prezentace na webové stránky, sociální sítě, tak i pro služby Airbnb nebo Booking.com. To vše nejen digitálně, ale také pro klasické tištěné reklamy a prezentace pro katalogy, billboardové kampaně nebo letáky.
Fotografie celkových pohledů, zaměření se na detaily, náladové fotografie pro zdůraznění atmosféry vašeho podniku a také fotografování virtuálních prohlídek.

fotografování restaurací, hotelů, penzionů AirBnB

Fotografování celkových pohledů, zaměření se na detaily, náladové fotografie a virtuální prohlídky.

Pomocí fotografií je důležité nejen ukázat vaše prostory, ale navodit tu správnou atmosféru, díky které se zákazníci rozhodnou právě pro vás. Každý prostor má své přednosti a na ty je třeba se zaměřit.

Před fotografováním je nejdůležitější příprava – návod jak připravit interiéry na fotografování

Pro dokonalé fotografie a vaší nejlepší možnou prezentaci je velice důležitá příprava, jak kvůli jednotnému konceptu a vzhledu, tak pro přípravu samotných prostor.

Jak připravit vaše interiéry, ať už to jsou hotelové pokoje, kanceláře, restaurace nebo obchody vám poradím v následujícím článku. Pro své zákazníky jsem hlavně zpracoval podrobný manuál, který vychází z mých zkušeností a se kterým vás připravím na fotografování. To pak proběhne co nejjednodušeji. Nemusíte tak mít žádné zkušenosti a ani starosti s přípravou. Samozřejmě jsem také připravený držet se vašich případných standardů a vašeho konceptu.
Fotograf pro Airbnb a booking.com také musí dodržovat standardy těchto služeb, aby byly fotografie přijatelné i pro tyto servery.

Nabídka fotografování architektury

  • fotografie hotelového pokoje - fotograf hotelů a interiérů Tomáš Kasal
    Fotograf hotelů

Kontakt, konzultace a cenová nabídka

Ozvěte se mi a společně sestavíme nabídku na fotografování vašich interiérů, exteriérů a architektury přímo na míru nebo si domluvíme společnou schůzku, kde vše probereme.

Tomáš Kasal
tomas.kasal@archiphoto.cz
+420 730 509 608

Můžete mne i přímo kontaktovat a já se vám ozvu:


    * ... vyžadováno

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *