Fotografování virtuálních prohlídek

Fotografování a tvorba ověřených virtuálních prohlídek interiérů a exteriérů. Provázání jednotlivých panoramat do spojených virtuálních cest. Vaše prostory tak budete moci plně předvést vašim zákazníkům a navíc získáte konkurenční výhodu v elektronické prezentaci. Virtuální prohlídky jsou vhodné jak pro hotely a penziony, tak i pro restaurace, kavárny, obchody, muzea, služby nebo pro realitní kanceláře nabízející tak své nemovitosti.

Virtuální prohlídka města Český Krumlov

Předveďte se svým zákazníkům nejlépe jak můžete. Díky virtuální prohlídce k vám nahlédnou ze svých počítačů nebo telefonů.

Ukázka virtuální prohlídky

Zde si můžete projít celým městem, kde jsem fotografoval virtuální prohlídku StreetView. V prohlídce si můžete projít i státní zámek Český Krumlov.

Ověřený fotograf virtuálních prohlídek

Virtuální prohlídku vám vyfotografuji a připravím pro umístění na vaše webové stránky, na facebook do vyhledávačů, do veřejných map a velké projekty i do vlastních systémů. Umístění prohlídky není pak téměř vůbec náročné.

fotograf virtuálních prohlídek

Jsem ověřeným fotografem virtuálních prohlídek největším poskytovatelem této služby – Google. Ve spojení s těmito službami vám tak zaručuji jejich funkčnost a kvalitu.

Virtuální prohlídka státního zámku Český Krumlov - fotografování virtuálních prohlídek
Virtuální prohlídka státního zámku Český Krumlov

Jak vám virtuální prohlídky pomohou ve vaší prezentaci

Vytvoření virtuální prohlídky vašich prostor vám pomohou dvěma směry. Zákazníci si budou moci prohlédnout vaší firmu nebo instituci, získají tak větší lákadlo se k vám vydat. Druhou stranou je navýšení ratingu vaší prezentace. Virtuální prohlídky jsou také součástí firemního profilu ve vyhledávači Google a v mapových podkladech Google map. Díky tomu mohou být vaše profily, pro vyhledávače zajímavější a vy můžete mít náskok nad konkurencí.

Kontakt, konzultace a cenová nabídka

Ozvěte se mi a společně sestavíme nabídku na fotografování virtuálních prohlídek vašich interiérů, exteriérů přímo na míru nebo si domluvíme společnou schůzku, kde vše probereme.

Tomáš Kasal
tomas.kasal@archiphoto.cz
+420 730 509 608

Můžete mne i přímo kontaktovat a já se vám ozvu:


    * ... vyžadováno

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *