Fotografování penzionů

Fotografování penzionů, hotelů, restaurací, obchodů nebo kanceláří pro vaší prezentaci. Při focení interiérů je důležité volit správný styl technické fotografie a také pohledů k navození té správné nálady, atmosféry a nezapomenout se zaměřit i na detaily, aby byla prezentace plně vypovídající jak prostorově, tak náladově. Fotografie architektury by vždy neměla být jen o technickém ztvárnění prostor.

fotograf interiérů

Hlavním cílem je zajištění kvalitní fotografie pro vaší skvělou prezentaci

Fotografování přizpůsobuji vždy přesně dle potřeb zákazníka, jak pro velké podniky, tak pro malé i střední provozy.
Před samotným fotografováním pak probíhá důkladná příprava a na místě i prohlídka prostor pro ty nejlepší kompozice.

Fotografie vašich interiérů připravím jak pro webové prezentace, sociální sítě s danou koncepcí, billboardový, letákový i propagační tisk.

Před fotografováním je nejdůležitější příprava – návod jak připravit interiéry na fotografování

Pro dokonalé fotografie a vaší nejlepší možnou prezentaci je velice důležitá příprava, jak kvůli jednotnému konceptu a vzhledu, tak pro přípravu samotných prostor.

Jak připravit vaše interiéry, ať už to jsou hotelové pokoje, kanceláře, restaurace nebo obchody vám poradím v následujícím článku. Pro své zákazníky jsem hlavně zpracoval podrobný manuál, který vychází z mých zkušeností a se kterým vás připravím na fotografování. To pak proběhne co nejjednodušeji. Nemusíte tak mít žádné zkušenosti a ani starosti s přípravou. Samozřejmě jsem také připravený držet se vašich případných standardů a vašeho konceptu.

Celková nabídka fotografování architektury

  • fotografie hotelového pokoje - fotograf hotelů a interiérů Tomáš Kasal
    Fotograf hotelů

Kontakt, konzultace a cenová nabídka

Ozvěte se mi a společně sestavíme nabídku na fotografování vašich interiérů, exteriérů a architektury přímo na míru nebo si domluvíme společnou schůzku, kde vše probereme.

Tomáš Kasal
tomas.kasal@archiphoto.cz
+420 730 509 608

Můžete mne i přímo kontaktovat a já se vám ozvu:


    * ... vyžadováno

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *