Fotografování hotelů

Zajišťuji fotografování interiérů a exteriérů restaurací, hotelů, penzionů a apartmánů jak pro vlastní prezentace na webové stránky, sociální sítě, tak i pro služby Airbnb nebo Booking.com. To vše nejen digitálně, ale také pro klasické tištěné reklamy a prezentace pro katalogy, billboardové kampaně nebo letáky.
Fotografie celkových pohledů, zaměření se na detaily, náladové fotografie pro zdůraznění atmosféry vašeho podniku a také fotografování virtuálních prohlídek.

Fotograf hotelů, penzionů a interiérů, AirB&B, Booking.com - prezentace Tomáš Kasal

Fotografování celkových pohledů, zaměření se na detaily, náladové fotografie a virtuální prohlídky

Při fotografování interiérů hotelů, restaurací nebo penzionů je třeba ukázat jak celek prostor, tak pomocí fotografií navodit tu správnou atmosféru, díky které se zákazníci rozhodnou právě pro vás. Každý prostor má své přednosti a na ty je třeba se zaměřit.

Před fotografováním je nejdůležitější příprava – návod jak připravit interiéry na fotografování

Pro dokonalé fotografie a vaší nejlepší možnou prezentaci je velice důležitá příprava, jak kvůli jednotnému konceptu a vzhledu, tak pro přípravu samotných prostor.

Jak připravit vaše interiéry, ať už to jsou hotelové pokoje, kanceláře, restaurace nebo obchody vám poradím v následujícím článku. Pro své zákazníky jsem hlavně zpracoval podrobný manuál, který vychází z mých zkušeností a se kterým vás připravím na fotografování. To pak proběhne co nejjednodušeji. Nemusíte tak mít žádné zkušenosti a ani starosti s přípravou. Samozřejmě jsem také připravený držet se vašich případných standardů a vašeho konceptu.
Fotograf pro Airbnb a booking.com také musí dodržovat standardy těchto služeb, aby byly fotografie přijatelné i pro tyto servery.

Nabídka fotografování architektury

  • fotografie hotelového pokoje - fotograf hotelů a interiérů Tomáš Kasal
    Fotograf hotelů

Kontakt, konzultace a cenová nabídka

Ozvěte se mi a společně sestavíme nabídku na fotografování vašich interiérů, exteriérů a architektury přímo na míru nebo si domluvíme společnou schůzku, kde vše probereme.

Tomáš Kasal
tomas.kasal@archiphoto.cz
+420 730 509 608

Můžete mne i přímo kontaktovat a já se vám ozvu:


    * ... vyžadováno