Fotografování pro realitní kanceláře

Pomohu vaší nabídce nemovitostí profesionálním fotografováním vaší inzerce. Na trhu s nemovitostmi se obchoduje s milionovými částkami, investujte do kvalitní a skvělé prezentace, která vás posune před vaší konkurenci.

Profesionální fotografie posunou vaší inzerci nemovitostí a pomohou s vašimi prodeji.

Před fotografováním je nejdůležitější příprava – návod jak připravit interiéry na fotografování

Pro dokonalé fotografie a vaší nejlepší možnou prezentaci je velice důležitá příprava, jak kvůli jednotnému konceptu a vzhledu, tak pro přípravu samotných prostor.

Jak připravit vaše interiéry, ať už to jsou byty, rodinné domy, hotely, kanceláře, restaurace nebo obchody vám poradím v následujícím článku. Vždy vše spolu ale projdeme, zaměříme se na silné stránky a připravíme kompozice a vše co na fotografiích budeme chtít.

Virtuální prohlídky pro inzerci nemovitostí

Vaše nemovitosti můžete také předvést virtuálně. Zajistím vám fotografování virtuálních prohlídek. Nemovitost tak můžete předvést bez nutnosti osobní návštěvy, která může proběhnou až později při finálním výběru.

Více o virtuálních prohlídkách se dočtete v samostatné stránce – Virtuální prohlídky.

Celková nabídka fotografování architektury

  • fotografie hotelového pokoje - fotograf hotelů a interiérů Tomáš Kasal
    Fotograf hotelů

Kontakt, konzultace a cenová nabídka

Ozvěte se mi a společně sestavíme nabídku na fotografování vašich interiérů, exteriérů a architektury přímo na míru nebo si domluvíme společnou schůzku, kde vše probereme.

Tomáš Kasal
tomas.kasal@archiphoto.cz
+420 730 509 608

Můžete mne i přímo kontaktovat a já se vám ozvu:


    * ... vyžadováno